سوالات متداول

بازاریابی؛ منشاء اصلی نظام بازاریابی، نیاز و خواسته های بشر است.

بیشترین سؤالات مکرر

بازار شامل تمام مشتریان بالقوه‌ای‌ است که دارای نیاز و خواسته مشترک می باشند و برای تامین نیاز و خواسته خود، تمایل به انجام مبادله و توانایی انجام این کار را نیز دارند. (فیلیپ کاتلر)

بازاریابی(Marketing) به دو دسته بازاریابی درونگرا یا (Inbound Marketing) نوعی از بازاریابی است که در آن بازاریابان تلاش میکنند با استفاده از محتوای جذاب و یا بازاریابی محتوایی مخاطب را به سمت خود بکشند، مخاطب احساس می‌کند خود به سمت شما امده، نه اینکه شما به سراغ او رفته اید.

تبلیغات تلویزیونی و رادیویی، تبلیغات بنری و نمایشی، بیلبوردها، تبلیغات روزنامه‌ها و… بازاریابی برونگرا(Outbound Marketing) 

در بازاریابی برونگرا یا آفلاین شناسایی مخاطبین کاری بسیار سخت است و درصورتی که در بازاریابی درونگرا یا آنلاین می توان براساس آنالیز مخاطبین، به مخاطب هدف خود رسید.

هزینه انتشار و پروموت محتوا در بازاریابی برونگرا یا آفلاین از طریق تلوزیون، بیلبورد، مجلات و… است که باید هزینه بسیاز زیادی متحمل شوید و نمی‌توان میزان اثرگذاری تبلیغات را اندازه گیری کرد

ما برای هر پروژه از مناسب‌ترین متخصصان با تجربه درون تیم استفاده می‌کنیم و همان سطح توجه و کیفیت خدمات که در پروژه های بزرگ ارائه می‌دهیم برای پروژه های کوچک هم ارائه میکنیم که بهترین اثرگذاری و بازخورد را داشته باشید.

ماربینـــــو همیشه در تلاش هست در بالاترین سطح کیفیت و در بهترین شرایط ممکن با قیمتی اصولی و منطقی خدمات خود را ارائه دهد.

خدمات ماربینــــو به 6 دسته تقسیم بندی میشود که به اختصار آن‌ها را نام می‌بریم؛

مشاوره، تدوین و پیاده سازی استراتژی بازاریابی( تحلیل اطلاعات بازار کسب‌وکار، تحلیل اطلاعات بازار هدف و رقبا، تحلبل و تدوین کانال ها توزیع، تدوین استراتژی بازاریابی دیجیتال، طراحی، اجرا و آنالیز کمپین های تبلیغاتی).

مشاوره، پیاده سازی و ارزیابی تبلیغات فضای مجازی(تبلیغات و بازاریابی محتوایی، تبلیغات کلیکی (براساس محل نمایش و تعداد نمایش)، تبلیغات اختصاصی مارکت ها، بازاریابی ایمیلی، بازاریابی ویدئویی، بازاریابی وابسته، اسپانسر اد).

مشاوره، پیاده سازی و ارزیابی بازاریابی شبکه های اجتماعی( برنامه ریزی، طراحی استراتژی و اجرا، بهینه سازی، توزیع و پخش محتوا، برندینگ سازمانی و شخصی، مدیریت صفحات شبکه های اجتماعی، برگزاری کمپین های خلاقانه و آنالیز دیتا، تولید محتوا متناسب با آنالیز دیتا و نیاز مشتریان).

طراحی، پیاده سازی و مدیریت ابزارهای تجارت الکترونیک( طراحی و پیاده سازی وب سایت های داینامیک و استاتیک، تحلیل و بهینه سازی وب سایت های موجود، طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن موبایل(Android , IOS)).

محتوای تصویری(Video Marketing)( ساخت تیزر تبلیغاتی(تلوزیونی، شبکه های اجتماعی)، رپرتاژ آگهی تبلیغاتی، مستند داستانی و آموزشی، فیلم داستانی کوتاه و بلند، طراحی و ساخت موشن گرافیک، انیمیشن دو بعدی و سه بعدی).

محتوای متنی(Content Marketing)( برنامه ریزی، آنالیز و بهینه سازی، تولید محتوا و مقاله رپورتاژ، توزیع و پخش محتوا، بازاریابی متنی شبکه های احتماعی، سئو و تبلیغات کلیکی).

هویت بصری(Visual Identity)( اتاق فکر و ایده پردازی، طراحی لوگو و تایپوگرافی، طراحی پالت رنگی، طراحی فرم و اشکال، طراحی اقلام سازمانی، طراحی تخصصی صفحات وب با توجه به آنالیز و نقشه راه مشتری و طراحی صفحات ایمیل متناسب با هویت بصری).

محتوای گرافیکی(Graphical Content)( طراحی اینفوگرافیک، طراحی تخصصی بسته بندی، طراحی تخصصی پوستر، بنر ثابت و متحرک وب سایت، طراحی پست شبکه های اجتماعی متناسب با آنالیز مخاطبین، طراحی واسط گرافیکی کاربر (وب سایت، موبایل)، طراحی ساختار کلی مجله و صفحه آرایی).

طراحی، زمانبندی و مدیریت انتشار تبلیغات دیجیتالی( وبسایت های خبری و رسانه ای، وبسایت های پر بازدید خدماتی و فروشگاهی، وبسایت های تبلیغاتی، کانال های رسانه ای و پر کاربر، پیج های اینفلوئنسری و پر کاربر، تبلیغات کلیکی و زمان دار).

زمانبندی و مدیریت پخش تبلیغات تلویزیونی( پخش تیزر در شبکه های صدا و سیما، پخش زیرنویس در شبکه های صدا و سیما، پخش پوستر پخش در صدا و سیما و شبکه های ماهواره ای).

طراحی، مکان یابی و زمان سنجی تبلیغات محیطی( بیلبورد شهری و بین شهری، سولار بیلبورد، تلوزیون شهری، تبلیغات در اکران سینما، تبلیغات مترو شهری).

طراحی، زمانبندی و مدیریت انتشار تبلیغات مکتوب( روزنامه های کثیر الانتشار و محلی، مجلات تخصصی،هفته نامه ها، ماه نامه ها).

نقل قول آزاد رایگان

اطلاعات خود را وارد کنید ما با شما تماس خواهیم گرفت.

به کمک نیاز دارید؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ ماربینو تشکیل شده از متخصصان با تجربه حوزه بازاریابی و بغیر از بحث تحصیلات همه داری تجربه کاری مناسبی در بحث بازاریابی، دیجیتال مارکتینگ، فروش و توسعه کسب‌وکار برخوردار هستند.

نحوه ارتباط

اطلاعات خواست شده در فرم بالا را تکمیل کنید، همکاران ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ ماربینو در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

طراحی و پیاده سازی استراتژی مناسب‌ هر کسب‌وکار

متخصصان ما در ماربینو با توجه به آنالیز اطلاعاتی که از شما و تیمتان و همچنین اطلاعات که از کسب‌وکار، مشتریان و رقبا شما بدست خواهند اورد، تلاش خواهند کرد استراتژی مناسب با کسب ‌وکار شما متناسب با اهداف، بودجه و زمان در نظر گرفته برای توسعه کسب‌وکار شما طراحی خواهند کرد.

توسعه کسب ‌و کار

توسعه هر کسب‌وکار با توجه به اهداف در نظر گرفته شده تعیین خواهد شد، این توسعه برپایه افزایش درآمد، توسعه مجموعه، افزایش سودآوری، افزایش فروش و مشتری خواهد بود، که بر همین اساس مستلزم انجام وظایف و فرایندها برای ایجاد فرصتهای رشد خواهد بود، آژانس ماربینو همه مراحل انجام کار را طراحی و پیاده سازی خواهد کرد.

X